Narmanspor Kulübü
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Narmanspor KulübüNarmanspor Kulübü
Buz Hokeyi, Curling, Atletizm, Short TrackBuz Hokeyi, Curling, Atletizm, Short Track
ErzurumErzurum
//
NarmanNarman
Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Basın Bülteni Basın Bülteni

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
İletişimİletişim Formu Formuuralmehmet@hotmail.com


KULÜP TARİHİMİZ

Kulübümüz,1986 yılında kurulmuş ve 6 branşta (Futbol, Voleybol, Atletizm, Buz Pateni, Buz Hokeyi, Curling) faaliyetlerde bulunmaktadır. Uzun yıllar boyunca Erzurum ilinde futbol ve voleybol alanında çalışmalar yapmıştır. İlimizde gerçekleşen 2011 Üniversiade olimpiyatlarından sonra bizler de mevcut bulunan sahaları kullanarak farklı branşlarda faaliyetler yapmaya başladık. Kulübümüz kısa zaman aralığında ilimizde ve ülkemizde buz sporları alanında söz sahibi olacağına dikkat çekmiş ve tüm sporseverlerin beğenisini kazanmıştır. Katıldığı tüm sezon boyunca Narmanspor takımlarının yapmış olduğu müsabakalar olimpiyatlarda bile olmadığı kadar seyirci toplamış ve tüm halkın ilgisini buz sporları alanına çekmiş ve gençlerin bu spor dallarına özenmelerini sağlamıştır.

Kulübümüz, Türkiye Bayanlar Buz Hokeyi 1. Ligi'nde, Türkiye Bay-Bayan Curling 1. liginde, atletizm takımımız ise bölgesel ve ulusal bazda mücadele etmektedir. Kulüp olarak diğer spor branşlarında altyapı çalışmalarında bulunmaktayız. 2012-2013 sezonunda Curling branşında ilk defa katılmamıza rağmen bayanlarda Türkiye 3.'sü erkeklerde ise Türkiye 8.'si, buz hokeyi takımımız ise Türkiye 3.'sü, 2013-2014 sezonu içerisinde bay-bayan curling takımlarımız Türkiye Şampiyonu, bayan buz hokeyi takımımız Türkiye 2.'si, Minikler buz hokeyi takımımız Türkiye 4.'sü, 2014-2015 sezonunda bayan buz hokeyi takımımız Türkiye Şampiyonu, bayan curling takımımız Türkiye Şampiyonu, Erkek Curling takımımız Türkiye 3.'sü, Yıldızlar A Buz Hokeyi takımımız Türkiye Şampiyonu, Yıldızlar B Takımımız Türkiye 4.'sü olmuştur. Atletizm takımımızın da bölgesel ve ulusal yarışmalarda ferdi ve takım olarak başarıları bulunmaktadır.

Farklı branşlarda 22 milli sporcumuz bulunmaktadır. kulüp olarak amacımız yöremizdeki sosyo-ekonomik durumu kötü olan aile çocuklarını spora kazandırmak, onların fiziksel, ruhsal ve sosyal yönden gelişmelerini sağlamaktır.


YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0234

© 2015 Narmanspor Kulübü
Narmanspor Kulübü & Buz Hokeyi, Curling, Atletizm http://www.narmanspor.com

Tam Ekran